Opublikowano: niedziela, 22, marzec 2015 Monika Banach

Monika Banach-Lechowska

Psycholog, Trener, Coach. Absolwentka wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnością trenerską Wspierania Rozwoju Osobowości. Ukończyła szkolenia niezbędne do ubiegania się o Licencję Trenera I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła studia podyplomowe z Coachingu w Szkole Głównej Handlowej.

 

Trener umiejętności psychospołecznych od 2007 roku. Szkoli w zakresie komunikacji, motywacji i motywowania, autoprezentacji i wystąpień publicznych, budowania pewności siebie i asertywności. Szkolenia projektuje i prowadzi w oparciu o proces grupowy. W swojej pracy chętnie wykorzystuje metody aktywne. Współpracuje z administracją publiczną oraz firmami szkoleniowo- doradczymi, m.in. Butterfly Consulting Sp. z o.o., Millward Brown, CBPK Sp. z o.o., Global Training Centre Sp. z o.o., Combidata Poland Sp. z o.o.

 

Marlena Chodkowska-Peła

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Na wydziale Psychologii. Trener warsztatów umiejętności psychospołecznych oraz trener treningów interpersonalnych. Zakres swojej wiedzy i umiejętności rozwinęła o narzędzia coachingowe oraz techniki z zakresu Racjonalnego Treningu Zachowań.

Od 2009 roku związana z branżą szkoleniową. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów oraz doradztwa personalnego. Współpracuje z wieloma firmami doradczo-szkoleniowymi  m.in. Danish Technological Institute Polska Sp. z o.o. (dawniej Firma 2000 Sp. z o.o.), Wektor Consulting s.c., WYG International, ODiDZ PPOR, Combidata Poland Sp. z o.o. i in. Dzięki czemu ma możliwość realizacji projektów m.in. dla grupy kapitałowej ROVESE S.A. (dawniej Cersanit), Sage Sp. z o.o., PTM Sp. z o.o. oraz Ministrestwa Pracy i Polityki Społecznej.

Specjalizuje się w pracy metodami aktywnymi, których głównym celem jest nauka nowych umiejętności w oparciu o bezpośrednie potrzeby adresatów szkoleń. Ekspert w zakresie efektywnego komunikowania się, asertywności, rozwiązywania konfliktów, pracy ze zmianą oraz innych kompetencji interpersonalnych.

Marzena Ciszyńska

Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku na wydziale Pedagogiki i Psychologii. Warsztat trenerski rozwijała w oparciu o doświadczenia i certyfikacje najlepszych trenerów i konsultantów z House of Skills.

Od 12 lat zajmuje się prowadzeniem warsztatów opartych o proces grupowy. Jej doświadczenie dotyczy przede wszystkim pracy w obszarze szkoleń z umiejętności miękkich, sprzedażowych oraz produktowych dla zespołów konsultantów, sprzedawców, pracowników obsługi klienta oraz kadry managerskiej.

Współpracuje z firmą Orange S.A. ponadto z wieloma firmami doradczo- szkoleniowymi m. in. Z Akademią Nowoczesnej Edukacji, Mediar, Combidata Poland Sp. z o.o. i. in.